Opinie

_DSC2307Nie mogę sobie odmówić pochwalenia się tymi zdjęciami. Przy okazji a może raczej przede wszystkim prezentuję fotografa, który nie tylko tworzy obrazek, ale również nadaje mu znaczenie.

Monika Sz.

_DSC4404-Edit-2

Już wiem, co jest wyjątkowego w Twoich zdjęciach – nie tylko na nich widać, ale przede wszystkim słychać opowiadaną historię – taką Tatianową, całkiem niezwyczajną.

Monika

_DSC3348To najwspanialsze zdjęcia dziewczynek, jakie mam. Dziękuję.

Ilona P.

Sesja komunijna Igora Napiszę krótko – sama przyjemność obserwowania pracy fotografa. Profesjonalizm, naturalność, wyczucie miejsca, chwili i światła. Niesamowita cierpliwość do dzieci, które są wdzięcznym, acz trudnym „materiałem” 😉 Artystyczne dzieło końcowe zachwyca 🙂 Polecam wszystkim, którym zależy na jakości fotografii oraz niesztampowych plenerach i pozach.

Gosia Ż.-P.

20131209-_DSC3378 Jak prawdziwy:), prawie słyszę co mówi i jak się śmieje na każdym ze zdjęć, a Brunon przecież teraz śpi:)

Joanna Z.

_DSC3401Michalina na tych zdjęciach taka piękna:)))

Elina M.

Sesja ciążowa Beata 8 grudnia skorzystałam z usług Tatiany podczas sesji fotograficznej. Była to sesja ciążowa – Tatiana Hardej zorganizowała i zrealizowała sesję w pełni profesjonalnie, wykazując się fantastycznymi kontaktami interpersonalnymi, co nie było bez znaczenia, ponieważ w sesji zdjęciowej brała udział także moja 3-letnia córka Natalia. Była zachwycona sesją i „ciocią” Tatianą.

 Beata L.

Sesja ciążowa w HalinowieW połowie lutego wzięłam udział w sesji fotograficznej u Pani Tatiany. Sesja odbyła się u mnie w domu a jej wynik przerósł moje oczekiwania. Byłam wtedy w 9 miesiącu ciąży i nie sądziłam że uda się zrobić tak piękne zdjęcia. Pani Tatiana jest osobą ciepłą i niezwykle kontaktową, co spowodowało, że przed obiektywem nie czułam skrępowania. Ta lutowa sesja była dla mnie tak miłym i relaksującym doświadczeniem, że w marcu 2012 osiem dni po urodzeniu córeczki, zdecydowałam się na kolejną sesję. Tatiana w naturalny sposób podchodzi do Maluszków, starając się uchwycić to, co w nich najpiękniejsze bez przymuszania. Myślę że ta sesja jest najpiękniejszym prezentem, jaki mogłam sprawić mojej  maleńkiej córeczce.

Barbara M.

Hubert sesja noworodkowaPo raz kolejny zdecydowałam się skorzystać z usług Tatiany Hardej. Tym razem była to sesja fotograficzna naszego 2-tygodniowego synka. Efekty w postaci zdjęć naszego synka zarówno dla nas, jak i dla niego w przyszłości, są fantastyczną pamiątką.

Beata L.

RodzeństwoJest NIESAMOWITE!!!! trzy buzie, trzy osobowości, trzy totalnie różne miny, niemożliwe? a jednak! absolutny hit! jak ci się udało coś takiego? (IzaF)
To zdjęcie mnie totalnie rozbroiło (kumoszka)

 PortretMnie rozklada ten kolor.. nic tylko bujać w obłokach, cudny klimat (IzaF)
Uwielbiam patrzeć na to zdjęcie, i ten błękit…. Cudnie (wiolinka)
Ślicznie, pięknie niebiesko (Majówka)

  Portret w plenerzeFotografia w starym klimacie (magnolia)
Patrząc na to zdjęcie, normalnie można poczuć się jak na wakacjach, świetne (jz22)