Powtórka z Gorców

Powroty w Gorce to nasza specjalność zakładu. Co jakiś czas, co kilka lat, co któreś wakacje jedziemy tam znowu i znowu jest super. Wciąż nie ma tam ludzi, szlaki są puste, ilość błota nie maleje, a liczba owiec – wręcz przeciwnie. Zwiększa się tylko odległość do Pienin – coraz mniej nam się chce jechać, tam gdzie tłok.

Jeśli już wybrać się gdzieś dalej, to do Sącza, i to Starego. Do tego, co zawsze, czyli klasztoru Klarysek, dołączyła atrakcja z innej bajki – Bobrowisko. Przeglądając zdjęcia, domyślicie się skąd nazwa;-)

Na koniec nieustająco polecamy noclegi Pod Lubaniem (to te daniele pod koniec galerii) i po sąsiedzku, Bacówkę u Bucka (sery! oscypki! bunc! bryndza! owce!), no i oczywiście starosądeckie Bobrowisko. Ale przede wszystkim po prostu Gorce – na zdjęciach jeszcze letnie, dziś już jesienne, nostalgiczne, jeszcze bardziej puste niż zwykle. Nasze!

Komentarze

Podobne wpisy

Tagi

Zobacz moje prace na Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.